Ana Sayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Kurumsal

1989 yılında faaliyetine başlayan firmamız gelişen teknolojiyle birlikte kendisini sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir. 2013 yılında faaliyete geçirilen yeni üretim tesisiyle beraber makina parkı teknolojik, doğa dostu, enerji sarfiyatı düşük makinalarla yenilenmiştir. Makina parkına eklenen yeni makinalarla üretim kapasitesi %40 arttırılmıştır. 0.1 gram ile 20000 gram arasında plastik parçalar üretim tesisimizde yüksek hassasiyetle üretilmektedir. Firmamız plastik parça üretmenin dışında, boyama, serigrafi, tampon baskı, ultrasonik kaynak ve montaj gibi hizmetlerde de müşterilerine hizmet vermektedir.

Plastik üretiminden önce ise; müşteri odaklı parça tasarımı buna bağlı kalıp tasarımı ve kalıp imalatı yine uzman ekibimizle beraber, kaliteden ödün vermeden üretilmektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için ARGE ve sürekli gelişmeye önem veren firmamız ülkemizde çok yaygın olmayan prototip üretim hizmetini de vermektedir. Prototip plastik parça üreterek parça tasarımında yapılabilecek hataları minimuma indirmeyi amaçlamaktadır. Yıllık 10 bin ton plastik hammadde işleme kapasitesiyle tesisimiz ;otomotiv, elektrik, beyaz eşya ağırlıklı olmak üzere sektörlerinin lider firmalarına hizmet vermektedir.